نیک اندام

ممکن است برای همه ما سوال پیش آمده باشد که آینده لوگوهای بزرگ دنیا چگونه خواهد بود.

پنج شنبه, 18 خرداد 1396 10:37

لوگوی مسابقات Formula 1

لوگوی مسابقات فرمول 1 پس از پایان قرن بیستم تغییر کرد.

پنج شنبه, 18 خرداد 1396 10:34

با لوگو تا اورست!

سپاس ویژه ای از همراه و دوست خوب logo.ir

لوگوی FedEx سال 1994 طراحی شد. از لوگو و نشان فدکس به عنوان لوگوی "در تمام دوران کلاسیک" یاد می شود.

افتخارما، طراحی صدها لوگوی بی نظیر، شایسته ی کار و کسب های متفاوت برای حضور قابل توجه در بازارهای داخلی و بین المللی شما است. متخصصین ما، تصور و دیدگاه شما را از طرحی که در ذهن دارید با تکنیکهای طراحی نوآورانه و هوشمندانه، حرفه ای و بی همتا ترکیب كرده و شما را در تمامی پروسه های مربوطه تا اتمام کار راهنمایی و همیاری خواهند كرد.

  • نام شركت : رستوران زنجیره ای کریس کرینگل - اولین برند فست فود اروپایی در ایران
  • زمينه فعاليت : کریس کرینگل یکی از رستورانهای زنجیره ای دنیاست که دفتر مرکزی آن در بوداپست مجارستان قرار دارد. وقتی کریس کرینگل سال ۲۰۱۵ بصورت رسمی فعالیت خود را شروع کرد می خواست لبخند و سلامتی را همزمان در قالب غذاهایش به مردم هدیه کند. به این ترتیب، با هدف شناخت سلیقه های غذایی متفاوت در گوشه کنار دنیا، پژوهش گسترده ای را از سال ۲۰۰۸ آغاز کرد. دانستن اینکه چه غذاهایی صرف نظر از وجود فرهنگها و نواحی جغرافیایی مختلف، مورد علاقه بیشتر مردم دنیا هستند، از جمله ی این موارد پژوهشی به شمار می آمد. میزان نیاز و درخواست برای اینگونه غذاها در کشورهای گوناگون نیز مورد کنکاش قرار گرفت. در نتیجه، فاز نخست بازارهای هدف این شرکت مشخص گردید. همچنین توانست همزمان، بررسی پارامترهای سلامتی در تغذیه سالم را نیز بصورت چشمگیر مورد پژوهش قرار دهد. چراکه هدف کریس کرینگل تنها به ارائه غذا منحصر نمی شد؛ می خواست لبخندِ سلامتی را با غذاهای متنوع و سالمش به مشتریانش هدیه کند.
  • هدف شركت : هم اکنون کریس کرینگل با هدف راه اندازی رستورانهای زنجیره ای در فاز نخست بازارهای هدفش، می خواهد فرصت بهره مندی از تغذیه سالم و متفاوت را برای مشتریانش فراهم آورد. این کشورها شامل ایران، آلمان، اتریش، انگلیس، ایتالیا، ارمنستان، اوکراین، مجارستان، گرجستان، قبرس، چین، ترکیه، تایلند، هندوستان، جمهوری آذربایجان، آفریقای جنوبی، مراکش، کردستان عراق و امارات متحده عربی هستند.
  • وب سايت شركت : http://kriskringle.ir/

افتخارما، طراحی صدها لوگوی بی نظیر، شایسته ی کار و کسب های متفاوت برای حضور قابل توجه در بازارهای داخلی و بین المللی شما است. متخصصین ما، تصور و دیدگاه شما را از طرحی که در ذهن دارید با تکنیکهای طراحی نوآورانه و هوشمندانه، حرفه ای و بی همتا ترکیب كرده و شما را در تمامی پروسه های مربوطه تا اتمام کار راهنمایی و همیاری خواهند كرد.

  • نام شركت : فروشگاه اینترنتی تیپ کالا
  • زمينه فعاليت : فروشگاه اینترنتی تیپ کالا در سال 1392 با هدف سهولت در خرید و اطلاع کامل و دقیق از جنس خریداری شده توسط مشتری و ارائه ی بهترین کیفیت ها و حذف واسطه ها با کمترین میزان هزینه و بر پایه ی مشتری مداری راه اندازی شده است. فروشگاه اینترنتی تیپ کالا، جزء اولین وب سایت های تخصصی پوشاک، مد و زیبایی در ایران است که جدیدترین کالاهای مد روز و منحصر به فرد را بدون بزرگنمایی و کاملا دقیق و واقعی ارائه می دهد.
  • هدف شركت : تمام تلاش گروه تخصصی تیپ کالا با هدف جلب رضایتمندی خریداران، ارائه ی خدماتی با کیفیت مطلوب و فراهم آوردن آرامش و اطمینان برای همه مشتریان از تمامی مراحل خرید اینترنتی خود از لحظه ورود به سایت تا تحویل محصول درب منزل خود می باشد. امید است در راهی که پیش گرفته ایم با استفاده از نظرات و پیشنهادات سازنده شما مشتریان و خریداران محترم، موفق به ارائه ی بهترین خدمات به شما عزیزان باشیم
  • وب سايت شركت : www.tipkala.com
شنبه, 09 بهمن 1395 00:00

خلاقیت های غیر لوگو

مجموعه تصاویر بی نظیر از هنر و خلاقیت بر روی دیوار و معابر مختلف

پنج شنبه, 07 بهمن 1395 10:08

لوگوی فولکس واگن Volkswagen

فولکس واگن از سوسک تا افتخار!

دوشنبه, 04 بهمن 1395 10:45

لوگوی " جان دی یر " John Deere

شرکت Deer & Company با نام تجاری "جان دی یر John Deere" کمپانی معروف آمریکایی است.

لوگوی نایکی یکی از ساده ترین لوگوهایی است که وجود دارد اما توانسته به خوبی بار برند بیلیون دلاری اش را به دوش بکشد.

صفحه1 از16